İletişim

KASTAMONU

Gölköy 65/A Merkez, Kastamonu

Mail:info@golkoyyasamresort.com

Telefon: 0(366) 252 85 89

Bizi Takip Edin

Rezervasyon Yap

Gölköy Yaşam Resort

Şehrin stresinden uzaklaşarak, sabah kuş sesleri ile güne başlayıp, tertemiz doğa havasını içinize çekerek, kocaman bir gülümsemeyle güne merhaba demek, dalından sofranıza gelen organik ürünlerle kahvaltınızı şenlendirmek, ilgi alanlarınıza göre spor, gezi, eğlence aktiviteleri ile gününüze keyif katmak ve yeşil doğası ile ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız, sizi Gölköy Yaşam Resort’e davet ediyoruz.

Doğasever konuklarımız için eşsiz bahçe, havuz ve doğa manzaralı odalarımızda geçmişin izleri ve bugünün konforu hâkimdir.

Mutlu, verimli, güler yüzlü ve misafirperver çalışanları ile misafirlerimizin, istek, ihtiyaç ve beklentilerine uyumlu ürün ve kaliteli hizmeti vererek keyifli, huzurlu ve unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

Kendimizi ve markamızı geliştirerek, öncü, yaratıcı, üretici, sürekli düşünen ve geliştiren, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak misafir memnuniyeti ile örnek gösterilen bir turizm tesisi olmayı hedefliyoruz.

Aktiviteler

Gölköy Yaşam Resort’te doğayla iç içe vakit geçirirken kendi bünyemizde yer alan Apranti Atlı Spor Kulubü’nde eğitimli atlarla isterseniz tesis içinde isterseniz tesis dışında çevreyi gezebilirsiniz. Gölköy Yaşam Resort’te at binmek dışında birçok aktivite yapma imkânına da sahipsiniz. Neredeyse tüm sporları yapma imkânı olan tesiste yer alan aktiviteler: Yüzme Havuzu, Tenis, Mini futbol, Basketbol, Voleybol, Masa tenisi, Bilardo, Dart, Bisiklet ve dağ bisikleti turları, Doğa yürüyüşü, Gezi, Kastamonu şehir turu, Ilgaz Dağı turu, ATV turları, Bisiklet ve dağ bisikleti turları.

You don't have permission to register
Translate »