Hakkımızda

0

Kastamonu, Karadeniz’in kültürü ile, doğası ile ön plana çıkmış merkezlerinden biridir. Küre Dağları, bir milyon yıllık Ilgarini Mağarası, dünyaca ünlü macera dolu Valla kanyonu, Ilgaz Dağı kış sporları turizm merkezi, Karadeniz ’e 170 km.lik sahili, kaya mezarları, yaylaları ,konakları, Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait tarihi ve mimari özelliklere sahip olan yapıları zenginliklerden bazı örneklerdir.

Kastamonu’daki turizm potansiyeli aynı zamanda çeşitlilik de arz etmekte ve kıyı turizminden kış turizmine çok geniş bir yelpazede yılın 12 ayında turizm hizmetleri sunulabilmektedir.

İl’ de Ilgaz Dağı Milli Parkı ve Küre Dağları Milli Parkı ile Ilgaz Dağı kış turizmi tesisleri, yat turizmine elverişli koyları, tarihin çeşitli dönemlerine ait eserleri, eşsiz tabiatı ile dört mevsim yerli ve yabancı turistlerin gözde beldesi olmaya namzettir.

Kastamonu, Karadeniz’in kültürü ile, doğası ile ön plana çıkmış merkezlerinden biridir. Osmanlı döneminden kalma tarihi yapılar ile karşılaşabileceğiniz şehirde, birçok anlamda ilginizi çekebilecek yapılar yer almaktadır. Kastamonu şehri, mimarisi ile de ön planda bir şehirdir, dokusu bozulmamış Kastamonu evlerini ziyaret edebilir, tarihini korumuş bu şehrin havasını daha yakından soluyabilirsiniz.

İlimiz İstanbul’a 508 km, Ankara’ya 245 km mesafededir. Kastamonu Hava Alanı merkeze Karadeniz’e 170 km.lik bir sahil bandı ile açılan İl’de 6 ilçesi deniz kıyısındadır. Otelimizin bulunduğu Gölköy ise Kastamonu Merkeze 5 km., havalimanına 20 km uzaklıktadır.

Hikayemiz Posted Haziran 15, 2015

0

Yapım Aşamasında. En kısa zamanda tamamlanacaktır.

0

MİSYONUMUZ; Mutlu, verimli, güleryüzlü ve misafirperver çalışanları ile; misafirlerimizin, istek, ihtiyaç ve beklentilerine uyumlu ürün ve kaliteli hizmeti vererek keyifli, huzurlu ve unutulmaz bir tatil yapmalarını sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ; Kendimizi ve markamızı geliştirerek, öncü, yaratıcı, üretici, sürekli düşünen ve geliştiren, yüksek kalitede süreklilik ve mutlak misafir memnuniyeti ile örnek gösterilen bir turizm tesisi olmayı hedefliyoruz.

 

DEĞERLERİMİZ;

– Misafir memnuniyeti anlayışı, samimiyet, güvenirlik,

– Çözüm odaklı yönetim felsefesi ile çalışmak,

– Bireysel ve kurumsal anlamda geliştirmek ve genişletmek.

– Sürekli gelişimi desteklemek ve değişimi yönlendirmek,

– Çalışanlarımızın kişisel gelişimini, yetkinliğini ve mutluluğunu ön planda tutmak,

Apranti Binicilik Kulübü Posted Mart 31, 2015

0

* Yüzme Havuzu
* Tenis
* Mini Futbol
* Basketbol
* Voleybol
* Masa Tenisi
* Bilardo
* Dart
* Bisiklet ve Dağ Bisikleti Turları
* Doğa Yürüyüşü

Gezi

* Kastamonu şehir turu
* Ilgaz Dağı turu
* ATV turları
* Bisiklet ve dağ bisikleti turları
Sesa Organizasyon Posted Şubat 20, 2015 | Tags:

0

Nişan, Kına, Düğün, Sünnet Organizasyonları

Doğum günü Partileri, Özel gün partileri

Kurumsal şirket yemeği ve toplantıları.
0

Kapalı alan 200 kişi, kapasiteli restaurantımız profesyonel mutfak ekibi, özel ve farklı menüsü, lezzetli sunumları ve kaliteli hizmet anlayışı ile hem konaklayan otel misafirlerimize, hem de dışarıdan gelen misafirlerimize sabah 07:00 ile akşam 23:00’a hizmet vermektedir.

Yonca_SNT_0363 Yonca_SNT_0357 Yonca_SNT_0337FB_IMG_1438365303524 IMG-20150722-WA0012 IMG-20150722-WA0010

Read More »